Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/brpserwis/domains/brp.com.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/brpserwis/domains/brp.com.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/brpserwis/domains/brp.com.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706 Import aut z USA – Bracia Goźlińscy – Bawaria Racing Power – Import aut z Japonii

Import aut z USA

Stany Zjednoczone, przez kilka wieków swojego istnienia, były przez wielu uważane za miejsce gdzie spełniają się marzenia.
Wspaniałe, spektakularne kariery, ogromne fortuny, sława i bogactwo
.
Nic dziwnego, że przemysł motoryzacyjny rozwijał się w tym kraju dużo szybciej niż w biedniejszej i targanej wojnami Europie.
Dziś efektem tego szybkiego rozwoju jest ogromna ilość wspaniale zachowanych samochodów, które stanowią namacalną kronikę historii motoryzacyjnej potęgi USA.
Bardzo często są to auta niemalże nieużywane. Odkrywane po latach w starych stodołach, magazynach, garażach.
Wśród nich można odnaleźć prawdziwe skarby : limitowane edycje wielu topowych modeli, samochody z lat ’20 XX wieku, ikony motoryzacyjnego świata jak np. Chevrolet Camaro, Dodge Challenger, Ford Mustang i wiele innych.
Nasza firma nieustannie prowadzi poszukiwania najciekawszych ofert.
Część wyszukanych propozycji mogą Państwo oglądać na naszej stronie lub na stronach, które możemy Państwu przesłać.

 

Jeśli poszukują Państwo wymarzonego, zabytkowego pojazdu prosimy o kontakt. Z przyjemnością pomożemy w poszukiwaniach i imporcie wybranego pojazdu.

 

Ponadto  nasza firma zajmuje się
– importem części ze Stanów Zjednoczonych i Europy
– tuning wizualny i mechaniczny
– transport zamówionych aut (osobowych i dostawczych) , motocykli , przyczep kempingowych,quadów itp
– wyjazdy z klientami zagranicę
– załatwienie wszelkich innych formalności związanych z kupnem/odbiorem auta/maszyny(Odprawy Celne) itp
– bezpieczny przywóz samochodu pod wybrane miejsce

Za naszym pośrednictwem możecie państwo dokonać zakupu wybranych pojazdów (samochodów, motocykli, skuterów, łodzi, jachtów, itd.) oraz szybko (już od 3 tygodni) i bezpiecznie sprowadzić go do Europy (Bremerhaven). Na indywidualne zlecenie klienta sprowadzamy modele, które nie są przedstawione w naszej ofercie. Zajmujemy się wszystkim od “A do Z”. Jesteśmy z państwem w urzędzie celnym!! Oferujemy pomoc w załatwieniu transportu, naprawie, zakupie części z USA!! Jesteśmy doświadczoną, dynamicznie rozwijającą się firmą, otwartą na wszelkie zapotrzebowania naszych klientów. Doświadczenie, którego nabraliśmy na rynku amerykańskim pozwala zapewnić naszym wszystkim klientom fachową obsługę i pełny profesjonalizm.
wystawiamy faktury VAT .  Jesteśmy dilerem najwiekszych domów aukcyjnych w USA, kupując u nas nie dopłacaja państwo do ceny auta podatku naliczanego dla osób fizycznych, który jest czesto wyższy od naszej marży. Jako firma zarejestrowana w USA nie mamy ograniczen i mozemy kupowac auta w kazdym stanie w USA oraz Kanadzie.

Kontakt