O nas

BRP – Bawaria Racing Power powstało w 2009 roku w miejscowości Dębe Wielkie, pod Warszawą. Początki były niepozorne. Trzech braci, jedna beemka, brak porządnego garażu i sprzętu ale duża ilość zapału i pasji do motoryzacji. Powoli wszystko zaczęło się zmieniać. BRP nie było już tylko weekendowym hobby ale biznesem na cały etat. Strona na której obecnie się znajdujesz jest efektem długofalowych planów i realizacją prawdziwych marzeń. Mam nadzieję, że jeszcze nie jedna działalność naszej firmy pozytywnie Ciebie zadziwi. Dlatego zapisz stronę BRP w ulubionych i kliknij „lubię to” na facebook’u, aby być z nami w kontakcie.

Ekipa BRP:

Mariusz Goźliński – najstarszy z braci i pomysłodawca BRP. Choć braci jest trzech, to on panuje nad chaosem. Z racji wieku, pierwszy zakupił samochód – BMW AC Schnitzer E36 S3. Próbował studiować ale ciągle wmawiali mu, że inni będą zarządzać nim a nie na odwrót. Na szczęście szybko zorientował się, że nie tędy droga i wybrał własną działalność.

Jarek Goźliński – wieczny optymista . Z wykształcenia i zamiłowania jest plastykiem. Jego twórczość idealnie łączy się z ciekawymi projektami BRP. Kto wie, może to on będzie kolejnym Andy Warhol`em. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych! Jeśli sam jest pewny, że mu się uda, to na pewno tak będzie. Oprócz czterech kółek jest zafascynowany światem jednośladów – obecnie Honda CBR600.

Michał Goźliński – najmłodszy z braci, znany jako „Misiek”. Szybko złapał bakcyla do motoryzacji. Studia z socjologii są tylko dodatkiem do codzienności związanej z BRP. Michał jest realistą i
sumiennym człowiekiem dlatego jego sugestie, niejednokrotnie przyczyniły się do rozwoju firmy. Jeśli zauważysz na drodze stylowe czerwone M6 E24, z nieprzeciętną muzyką w środku, to na pewno Misiek.

Kontakt